Zdjęcia

dom - Wiązów

Wiązów

Ogłoszenie z kategorii: nieruchomości » sprzedam: mieszkanie / dom


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej we wsi Kowalów gmina Wiązów,powiat Strzelin,14 kilometrów od autostrady A-4, 51 km od Wrocławia.
Przestronny, niepowtarzalny - wolnostojący dom jednorodzinny lub wielorodzinny o pow.użytkowej 376 m2, wraz z dużymi zabudowaniami gospodarczymi, posadowiony jest na 28 ar działce.
Budynek mieszkalny wybudowany w technologii tradycyjnej,posiada dwie kondygnacje nadziemne,częściowe podpiwniczenie oraz poddasze użytkowe jako strych.
Dach:
Budynek przykryty jest dachem stromym, dwuspadowym, konstrukcja drewniana, pokrycie wykonane jest częściowo z blachy i dachówki karpiówki, obróbka blacharska z blachy ocynkowanej.
Ściany nośne budynku:
Ściany nośne wykonane są cegły pełnej na zaprawie wapiennej i cementowo - wapiennej, posiadają różne grubości od 25 cm do 64 cm, otynkowane tynkiem cementowo - wapiennym.
Stropy:
Nad Parterem i I Piętrem wykonane są stropy drewniane o klasycznej budowie, nad piwnicą wykonany jest strop ceramiczny jako sklepienie płaskie z cegły. Belki nośne stropów opierają się na ścianach nośnych budynku. Stropy otynkowane są tynkiem cementowo - wapiennym.
Schody:
Z parteru na I Piętro wykonane są schody jednobiegowe zabiegowe o konstrukcji drewnianej. Schody usytuowane są w holu, do którego są dwa wejścia bezpośrednio z zewnątrz budynku, od ulicy i od podwórka. W holu na I Piętrze znajdują się schody jednobiegowe o konstrukcji drewnianej prowadzące na poddasze. Z parteru do piwnicy w holu mieszczą się schody o konstrukcji betonowej.
Stolarka:
Stolarka drzwiowa w budynku drewniana, okienna częściowo drewniana i plastikowa.
Podłogi i posadzki:
W pokojach i kuchniach wykonane są podłogi drewniane z desek oraz paneli. W holu na parterze posadzka z płytek terakota.
Instalacje:
Budynek posiada instalacje elektryczną,wodną,kanalizacyjną. Ogrzewanie w budynku częściowo piece akumulacyjne i piec węglowy.
Media:
Prąd (Siła), woda gminna, kanalizacja - szambo .
Składa się z 11 pokoi, 3 kuchni, 2 łazienek, pomieszczenia gospodarczego, korytarzy, 2 holi ze schodami. Na parterze 5 pokoi, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, korytarz, hol ze schodami o łącznej powierzchni 186,30 m2. Na I Piętrze 6 pokoi, 2 kuchnie, hol ze schodami prowadzącymi do strychu, piętro posiada powierzchnię - 189,60 m2.
Zabudowania gospodarcze położone są wzdłuż jednej z granic działki i stanowią niepodpiwniczony, parterowy budynek, posiadający poddasze do składowania. W budynku znajdują się dwa duże warsztaty w tym jeden z 6m kanałem samochodowymi.Do ściany tego obiektu przylega wysoka tz. zadaszona szopa.
Pozostała części działki - szerokie podwórko oraz ogród z licznymi nasadzeniami krzewów,drzew owocowych. Całość zlokalizowana od strony południowej w cichej i spokojnej lokalizacji.
Zarówno budynek mieszkalny jak i gospodarczy ma ogromny potencjał dla dużej rodziny i może stanowić stanowić idealną alternatywę na prowadzenie działalności gospodarczo -usługowej z wykorzystaniem powierzchni mieszkalnej -kilka samodzielnych mieszkań oraz pomieszczeń znajdujących się na posesji np. warsztat samochodowy,ślusarski,sprzedaż różnych artykułów,składy itp.

Cena do Negocjacji. Budynek obecnie zamieszkały ,termin przekazania do uzgodnienia.Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 23,3ar/oferta w naszym biurze AZ1-GS-5432.

Kupujący nie płaci prowizji. Bezpośredni kontakt do Sprzedającego telefon: 798658799

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego - kontakt: Ida Zapart tel. 668-125-594.

Szczegóły oferty:
Nieruchomości AZGWARANCJA, Opole, ul.Szarych Szeregów 34 d,
Więcej informacji w Biurze Nieruchomości A.Z. Gwarancja Opole ul.J. Bytnara Rudego 13 lub Szarych Szeregów 34 D
Agent pod nadz. lic. 3125
Czesława Zapart
tel.662-044-334,077/4580094
e-mail: c.zapart@azg.pl
::LINK DO STRONY
http://www.azg.net.pl/oferta.aspx?id=5045728

::KONTAKT DO AGENTA
Czesława Zapart
77 402 75 22
662 044 334
c.zapart@azg.pl


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo<br />Szarych Szeregów 34D

Zobacz: pełną treść ogłoszenia

ID: AZ1-DS-5367-1

Cena: 260000.00 zł za całość


Ostatnie ogłoszenia: sprzedam, kupię, praca, dla dzieci, dla zwierzat, motoryzacja, nieruchomości, dla firmy, finanse i ubezpieczenia

mieszkanie - Łódź

mieszkanie - Łódź

Oferuję kawalerkę 21 m2 w pięknej, secesyjnej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Jest to jedyna tego typu inwestycja w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie posiada balkon oraz wymienione okna PCV wychodzące na patio. Mieszkanie wymaga remontu....

Cena: 229900.00 za całość

mieszkanie - Łódź

mieszkanie - Łódź

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w rozchwytywanej lokalizacji na Bałtutach-Teofilowie. Okolice ulicy Rydzowej. Przybliżona lokalizacja: w promieniu 500m metrów od punktu zaznaczonego na mapce: https://g.page/DOZRydzowa22?share...

Cena: 300000.00 za całość

mieszkanie - Łódź

mieszkanie - Łódź

Dzień Dobry, Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżutkiego apartamentu w ustronnej lokalizacji na Janowie - Olechów. okolice ulic Zagłoby/ Kmicica. Przybliżona lokalizacja: w promieniu do kilku-dziesięciu-set metrów od...

Cena: 395000.00 za całość

mieszkanie - Łódź

mieszkanie - Łódź

Dzień Dobry, Budynek został oddany do użytku na początku stycznia 2021 a mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia już w lutym 2021! okolice ulic Hetmańskiej/Zagłoby/Borowieckiego. Janów Przybliżona lokalizacja: https://goo.gl/maps/GHhdoXDxbiDtFQtN6...

Cena: 409000.00 za całość

mieszkanie - Łódź

mieszkanie - Łódź

Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym mieszkaniem, które może stać się Twoim azylem lub solidną inwestycją na dłuugie lata. Orientacyjna lokalizacja: https://goo.gl/maps/VC3doPjBZ66MNDLY8 Nowy obiekt ukończony i zdany...

Cena: 429000.00 za całość

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się!

  • Tel.: 774031230

Pamiętaj o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.

Wybrane serwisy partnerskie:

programowanie i serwis portalu:oprogramowanie dedykowane dla firm i strony www