Zdjęcia

Praca przy inwentaryzacji - Łódź - TYGODNIÓWKA

Łódź

Ogłoszenie z kategorii: praca » inne

Liczenie towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie!Oferujemy inwentaryzacje miejscowe i wyjazdowe (bezpłatny transport).Wszystkie dostępne terminy znajdziesz po zalogowaniu się na stronie: invent.ag
Gwarantujemy:- stawka godzinowa 18 zł/h brutto,- umowę zlecenie,- szkolenie z obsługi skanera elektronicznego przed rozpoczęciem pracy,- wynagrodzenie wypłacane co piątek,- transport.
Oczekujemy:- pełnoletności,- dyspozycyjności.
Zapisy bez wychodzenia z domu:- wejdź na nasz portal: http://rekrutacja.invent.ag- zarejestruj się,  - dokonaj zapisu na wybrany termin inwentaryzacji.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Cena: 18.00 zł / godzinę


Ostatnie ogłoszenia: sprzedam, kupię, praca, dla dzieci, dla zwierzat, motoryzacja, nieruchomości, dla firmy, finanse i ubezpieczenia

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się!

  • Tel.kom.: 600 020 355

Pamiętaj o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.

Wybrane serwisy partnerskie:

programowanie i serwis portalu:oprogramowanie dedykowane dla firm i strony www