Zdjęcia

Opiekunka osób starszych

ProSenior, Warszawa, Serwituty 23

Firma z kategorii: edukacja, praca » agencje pracy, pośrednictwo pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która pośredniczy w znajdywaniu pracy na terenie Niemiec. Naszym głównym celem jest pomoc seniorom i osobom niepełnosprawnym, które w życiu codziennym potrzebują wsparcia ze strony osób trzecich.

Nasz firma poszukuje na terenie całej Polski osób, które są chętne podjąć opiekę nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi. My ze swojej strony oferujemy legalne zatrudnienie i gwarancję, że współpracujemy ze sprawdzonymi agencjami pośrednictwa pracy na terenie Niemiec.

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług bierzemy pod uwagę zarówno osobiste oczekiwania naszych pracowników, jak również oczekiwania przyszłych podopiecznych, dla których zdrowie, bezpieczeństwo oraz niezbędna pomoc domowa odgrywają istotną rolę.

Jeżeli odczuwacie Państwo potrzebę towarzyszenia osobom starszym w ich jesieni życia, jesteście mile widziani jako nasz przyszły personel.

Już dzisiaj wyślij nam CV, koniecznie z aktualnym zdjęciem.

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kontakt mailowy opieka@prosenior24.pl
Kontakt telefoniczny +48 22 3439451


Ostatnie ogłoszenia: sprzedam, kupię, praca, dla dzieci, dla zwierzat, motoryzacja, nieruchomości, dla firmy, finanse i ubezpieczenia

IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.

IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji i rozwoju pracowników, przede wszystkim na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej.

Kbti Poland

Kbti Poland (cert. 9154)

Praca jako Opiekunka Seniorów - Spotkaj się z nami w Bolesławcu

Aktivmed24 jest firmą rodzinną , która od 2012 roku zajmuje się usługami opiekuńczymi nad osobami chorymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. Zaufało nam już około 500 rodzin, które powierzyły nam pod opiekę swoich najbliższych.<br> <br> Nasza...

Praca: Polecanie polis ubezpieczeniowych przez internet,telefon.Godziwa płaca!

Praca: Polecanie polis ubezpieczeniowych przez internet,telefon.Godziwa płaca!

Jest to praca dla profesjonalistów jak i również dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sprzedażą ubezpieczeń.<br>Firma: Comperia UbezpieczeniaStanowisko: Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeńMiejsce pracy: Polska (w miejscu zamieszkania)<br>Zadania:*...

Wybrane serwisy partnerskie:

programowanie i serwis portalu:oprogramowanie dedykowane dla firm i strony www