Zdjęcia

Arti-Bau sp. z o.o.

Kobierzyce, ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza

Firma z kategorii: media » poligrafia

Firma Arti-Bau specjalizuje się w cyfrowym drukowaniu etykiet samoprzylepnych na roli. To najnowocześniejsza tego rodzaju drukarnia na terenie Dolnego Śląska. Drukujemy etykiety między innymi dla branż spożywczej, kosmetycznej czy chemicznej. Stosowana przez nas metoda cyfrowego druku na wąskiej wstędze daje możliwość realizacji nawet najmniejszych zamówień, potrzebnych jedynie na bieżącą produkcję czy też okazjonalnych, stosowanych w akcjach promocyjnych, przy testowaniu nowo wprowadzanych opakowań itp.

Klient, korzystając z naszych usług, nie jest zmuszony do zamawianiadużych nakładów i tworzenia zapasów magazynowych etykiet, co daje wymierne oszczędności, gdyż nie zamraża na długi czas środków własnych. Zajmujemy się także drukiem etykiet spersonalizowanych i tzw. szlachetnych - matowych, złoconych na zimno, etykiet peel-off, etykiet zadrukowanych po stronie kleju. Gdy jest taka potrzeba, jesteśmy w stanie dodrukować dodatkowe informacje na istniejących już etykietach.

Pracujemy na światowej klasy sprzęcie, maszynach Mark Andy Digital Series oraz Jetrion 4830UV, gwarantujących najwyższą jakość, trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne produkowanych etykiet. Poza techniczną doskonałością druku zapewniamy również pełną elastyczność przy współpracy z klientem, krótki czas realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny.


Ostatnie ogłoszenia: sprzedam, kupię, praca, dla dzieci, dla zwierzat, motoryzacja, nieruchomości, dla firmy, finanse i ubezpieczenia

P.P.H.U. APLA s.c.

Ta firma nie ma w tym momencie opisu.

Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta - skontaktuj się z Arti-Bau sp. z o.o.!

Pamiętaj o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.

Wybrane serwisy partnerskie:

programowanie i serwis portalu:oprogramowanie dedykowane dla firm i strony www